אבחון הפרעת קשב וריכוז 

אבחון ADHD באמצעות תוכנת BRC 
המערכת מאבחנת הפרעת קשב וריכוז (ADHD) ברמת הדיוק הגבוהה ביותר הקיימת היום, ומשמשת ככלי עזר רב עוצמה ובאיכות גבוהה לרופאים, נוירולוגים ופסיכולוגים לאבחון הפרעת קשב וריכוז וליקויי למידה. 
המערכת מספקת תמונה מקיפה ורחבה על יכולותיו של הנבדק: קשב, זיכרון, יכולת שפתית, מיומנויות מוטוריות, תפיסה מרחבית, קבלת החלטות מדויקת וגמישה, למידה וויסות עצמי. מידע איכותי זה מסייע בבניית תוכניות טיפול המותאמות ליכולות והצרכים האישיים של כל נבדק בצורה מקסימאלית. לכך יש חשיבות רבה, במיוחד עבור ילדים עם לקויות למידה שזקוקים להתערבות טיפולית ממוקדת לקשייהם. 
נשמע מפחיד? בכלל לא ! למעשה זה פשוט כמו משחק ילדים... 
האבחון נמשך רק כ-50 דקות, ומופעל באמצעות מסך המגע האמין והקל לשימוש של IBM. האבחון כולל סדרה של משימות, שנותנות לילד את התחושה שהוא במהלך משחק מחשב. התוכנה היא מאד ידידותית למשתמש ומעודדת שיתוף פעולה מצידו. 
היתרון האדיר של התוכנה: דיוק ויעילות ברמה שלא הכרנו עד כה! 
מערכת האבחון מספקת מידע איכותי ברמת דיוק גבוהה ביותר, ובכך נותנת תמיכה רחבה לאנשי המקצוע בקבלת האבחנה. יתרון חשוב נוסף של התוכנה הוא שהיא מהווה כלי עזר חשוב גם בזיהוי יכולות אינטלקטואליות גבוהות אצל ילדים (מחוננות). 


  מכון בקשר  ת.ד. 8795, קריית שמונה  טל. 04-6959208 נייד: 050-5761651   E-mail: michael@bekesher.com      www.bekesher.com

Add to Favorites  |  Make Us Your Home Page  |  Site Map  |  [Top]
לייבסיטי - בניית אתרים